Dobrý den, dnes je 25.04.2024 - 14:16
1. samizdatový internetový magazín v prvobytně pospolném kapitalismu a rozvinuté tržní demokracii

KALENDÁŘ PRO HORNÍCH 10 000

Vážení boháči. Dostává se vám do rukou dárek na který jste dlouho čekali. Vždy koncem roku objeví se na pultech trafi k a papírnictví desítky druhů kalendářů pro střední vrstvu, chudinu, ba i bezdomovce. Ale na boháče se každý vykašle! Nikdo na ně nemyslí! Vzpomenou si na vás pouze když hledají sponzory na své nesmyslné kraviny a dobročinnost, kdy ve ,,většině případů,, vaše těžce vydřené peníze skončí ve vozovém parku, počítačích, mobilních telefonech a honorářích dobrotivých pracovníků.

 

Náš dárek Vám nenahradí ani čtení oblíbeného Wall street journalu, Rotschildova ročenka ba ani PF 2007 od vašich kamarádů Sorosse, anglické královny, Jaromíra Jágra, Brunejského sultána, Tigera Woodse, nebo Václava Havla. Ano! Leží před vámi kalendář pro bohaté! Nejsou v něm pracovní dny, protože ty jste ze svého života zcela vypustili! Jste tak bohatí, že vás v kalendáři nezajímají ani svátky, protože vy máte důvod slavit každý den svého úspěšného života a také to děláte. Svátky a volné dny uvádíme pouze proto, aby jste věděli kdy ve vašich továrnách a bankách nenajdete nikoho, ze svých zaměstnanců. V těchto dnech tam nejsou vaši dělníci, rolníci, ba ani pracující inteligence. Proto tam v uvedené dny nechoďte ani tam netelefonujte a hned po snídani v 11.45 vyražte rovnou na golf radovat se z krásného, šťastného a bohatého života, spolu z ostatními bankéři, továrníky, velkostatkáři, špičkovými manažéry, poslanci, senátory, vysokými důstojníky BIS, hosty z EU, NATO, KGB, CIA, FBI a zejména se správci národního majetku.

 

Náš kalendář pro horních 10 000 vám připomene kde je vaše místo, kam patříte, aby jste drželi spolu, nestyděli se za své bohatství, měli se rádi a byli jeden druhému bratrem! Vězte milý boháči, je vás velmi málo, jste na tomto světě zcela opuštěni a odkázáni pouze jeden na druhého. Nebudete mi věřit, ale jsou i tací ve vašem okolí, kteří vás nemilují a dokonce vám závidí! My vás však máme rádi, vážíme si vás a jsme na vás pyšní! Co bychom byli bez své fi nanční a duševní elity? Kdo by nám stavěl hospici, vařil zadarmo polívku, podporoval vesničky SS (?), rozdával invalidní vozíky, berle, kupoval kostní dřeň, gama nože, chránil antilopu africkou, platil veselého nemocničního klauna, posílal kamiony vepřových konzerv pro mírumilovné muslimi v Sarajevu, hovězí konzervy pro hladovějící Indy a nezištně pomáhal potřebným na celém světě. Proto jsme vytvořili pro vás tento kalendář pro bohaté, né abychom vás od nás chudých izolovali, ale abychom posílili naši vnitřní soudržnost a sociální smír.

 

Nechť žije a vzkvétá nerozborná jednota českých boháčů a české chudiny!

 

KAPITALISMUS SI ROZVRACET NEDÁME! Pod vedením ODS, ČSSD, KDÚ- ČSL, ZELENÝCH a KSČ ( Proč né? Vždyť i mezi nimi je už mnoho boháčů!) za šťastný život našich bohatých i chudých dětí! VÁCLAV KLAUS – MÍROVÁ HRÁZ! S EVROPSKOU UNIÍ NA VĚČNÉ ČASY A NIKDY JINAK! Šťastný a veselý Nový rok 2013 vám přejí tvůrci Golfového kalendáře

 

P.S. (Nezapomeňte i v Novém roce včas platit faktury!)

Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR