Dobrý den, dnes je 22.07.2024 - 03:41
1. samizdatový internetový magazín v prvobytně pospolném kapitalismu a rozvinuté tržní demokracii

Božská Daria – Ringoland – Dr. Koukolík

Božská Daria – Ringoland – Dr. Koukolík - kliknutím zvětšit
BOŽSKÁ DARIA…. BOŽSKÝ RINGO….

BOŽSKÁ DARIA…. BOŽSKÝ RINGO….

Světová superstar božská DARIA KLIMENTOVÁ sólistka Londýnského královského baletu nacvičuje s Ringem balet ROMEO A JULIE pro Covent Garden. ( viz foto )

 

Daria: Má sílu jak bejk! Nikdo mě nikdy nezvedl s takovou lehkostí jako Ringo. Tančí jako Apollo, je o třídu lepší než Nuriev a Baryšnikov!

 

Ringo: Daria je balet sám! Vtělení Terpsychore…Daria je motýl…Daria je včela…pro Dariu šel bych světa kraj…šel s hlavou odkrytou a šel bych bosý….!

 

Petipa ( vnuk ) Škoda, že se dědeček nedožil. Zešílel by radostí! Pravda, Ringo není hezký, ale nahrazuje to mohutnými dvacetimetrovými skoky a točí tak, že ho přestává být vidět!

 

Ředitel Covent Garden: Jediným problémem je Dariina krása. Při každém představení se nám v hledišti několik mužů zastřelí z nedosažitelné lásky. Výstřely působí rušivě obzvlášť v hrobce a scéně pod balkonem. Bolšoj nabízí za jediné představení Jantarovou komnatu a Putin členství v Politbyru.

 
Božská Daria – Ringoland – Dr. Koukolík - kliknutím zvětšit
Ringoland

Ringoland

Takže Ringoland už bude hotový. Nádhera! Vezl jsem tam první kotlík z bubnu ze soupravy, na kterou jsem hrál. Vezl jsem tam moje první paličky historický. Boty jsem tam vezl, kopačky, slávistickej dres, tam ve vitrínách budou artefakty z mého života. Pojal to Tomáš velmi velkoryse. Uvidíte fotky ve fotogalerii. Srdečně vás tam zvu. Ten Ringoland tam bude pořád. Dokud Tomáše nenaseru, nebo dokud se mu nedej Bože nestane něco jako Karlu Gottovi, když ten Muťovský, nebo Maťovský, nebo jak se jmenoval ten iniciátor, zmizel kamsi, pravděpodobně se nechal nalákat taky do zahraničí těma gaunerama a někdo mu pomohl na onen svět. Vím, že Gottland byl navštěvovanej. Já nejsem Gott, když bude jen třetinová návštěva, budeme rádi. Přijďte tam, můžete se se mnou vyfotit, budu tam vyřezanej z překližky. A jak jsem teď někde v novinách říkal, budou tam moje kšandy, moje jídlo, můžete si tam koupit různý…

 
Božská Daria – Ringoland – Dr. Koukolík - kliknutím zvětšit
genius a prosťáček Ringo

Genius a prosťáček Ringo

Nakladatelství Galén udělalo ve Fučíkárně velkou autogramiádu. Potěšila mě velká fronta u mýho stolečku, to vždycky autor vyroste, protože podle sebe soudím tebe, já bych nikdy na žádnou autogramiádu nešel, tak jsem byl příjemně překvapenej. A co mě ještě víc potěšilo, že přišel můj velkej vzor a dovoluju si i říct přítel, guru, pan doktor Koukolík. Udělali jsme spolu krásnou fotku. Taky ji na webu ukážeme. Já postupně Martinovi, mému webmasterovi, budu ty fotky posílat, mám jich několik pěknejch připravenejch. Chci taky udělat fotogalerii. Možná, že zatímco tohle čtete, tak tam fotogalerie už je i s popisem. Tak tam pana doktora brzy dám. Takže to byla autogramiáda ve Fučíkárně.