Dobrý den, dnes je 25.06.2024 - 11:41
1. samizdatový internetový magazín v prvobytně pospolném kapitalismu a rozvinuté tržní demokracii

Dopis zneužívané dívky ministerskému předsedovi.

 

Vážený pane předsedo vlády,

dokončila jsem vysokou školu s červeným diplomem a nastoupila jako praktikantka na ministerstvu. Plna elánu něco dokázat a být platnou úřednicí naší kvetoucí tržní ekonomiky musím vám s pláčem sdělit, jak vypadal můj první pracovní den. Do kanceláře jsem přišla o pět minut později. O pouhých pět minut! Musila jsem si vyndat z pochvy plný preservativ, který ve mě v ranním spěchu zapomněl ostatně jako už mnohokrát můj přítel, pozorovatel ČR při Radě evropy a který mi vadil při chůzi i při práci na počítači. ( Ta prcguma v mé pochvě, né můj chlapec! ) Znáte to, po milování znaven usnete a ráno v tom spěchu není možné ho v plné tramvaji lovit mezi nohama.

 

Vím, že máte pane předsedo dospívající dceru a že se vžijete do bolesti a ponížení, kterému jsem byla vystavena.

 

Ledva jsem s omluvou pětiminutové prodlevy vešla do své kanceláře, ještě než jsem si stačila sundat plášť, vyzvala mě sekretářka našeho německého partnera - slečna Kriszten Baden Hofflerowa, abych se dostavila ihned ke svému šéfovi. Když jsem se ohnula, abych si zapla svůj přenádherný počítač APPLE, vyhrnula mi bleskurychle sukni a naplácala mi metlou, kterou už měla připravenou schovanou za zády. Projela mnou bodavá bolest. Víte sám jak je citlivá prdelka mladé něžné dívky. Na ni, zvyklou pouze na láskyplné hlzení a na ten nejjemnější toaletní papír z dovozu, dopadala metla z tvrzeného vrbového proutí.

 

Plakala jsem, volala au au au a běhala zoufale po kanceláři snažíc se uniknout ďábelsky se smějící Kristen Baden Hofflerowé.

 

Určitě jste vypozoroval při ranním sprchování pane předsedo, že lidské tělo není zcela souměrné, tak jako vám levé varle visí o pár centimetrů níže než to pravé, tak dívčí prdelinka něžná není zcela souměrná. Moje levá půlka je o deset centimetrů menší než ta pravá a metla se vždy svezla na ni přičemž Kristen nechtě srazila kopírku při čemž se rozbily dvě koncové elektronky UBL 21 zapojené v systému Push - pull.

 

V tom se rozlétly dveře u pracovny mého šéfa a v nich stál on! Mohutým hlasem zvolal: ,, na moje přání, na štičí rozkázání Hofflerowá končit!,,

 

Na ta slova Kirszten ve vteřině ztuhla, srazila kanady patama k sobě a zvolala: ,, sloužím Evropské unii!,, Můj šéf ( znala jsem ho z fotofrafie, kde s vámi sedí v dozorčí radě ČEZU ) a s medovým, srdečným ůsměvem mi pokynul, abych ho následovala do jeho pracovny. Tušila jsem něco nedobrého a s pláčem jsem vešla.

 

Šéf měl na sobě černé kožené kalhoty s rolničkami pod koleny, vysoké brčálově zelené rybářské boty do vysoké vody, na holém těle ochlupení prsou posprejované vánočním sněhovým sprejem a spartakiádní nátělník s nápisem STOP RASISMU. Přes nátělník měl přehozenu saténovou vestu a rozevřený kabát z černé kůže až na zem, celičký pobitý olověnými cvoky.

 

Musím se vám přiznat pane předsedo, že mu to velmi slušelo a přes prožitou bolest jsem pocítila, že bych takového muže dokázala milovat! Nepostřehl však záblesk obdivu v mých očích a zavelel mi do kanceláře. Znovu jsem počala plakat a tušila, že mému trápení nebude zdaleka konec! A taky že ne!

 

Jeho oči náhle změkly a zračila se v nich něha a soucit, jakoby říkali... ano, musí to být děvenko, musí to být! Můj pohled sklouzl níže až k poklopci, ze kterého nesměle vyčuhoval bossův provrtaný obnažený ptáček se zlatým přívěskem. Neudivilo mě to. Už při studijních stážích jsem si na ministerstvu povšimla, že úředníci a zejména političtí náměstci běhají po chodbách s obnaženými údy.

 

Nikoho to nepohoršovalo, všichni věděli jak mají mnoho práce a nesmírnou zodpovědnost při plnění Bruselských směrnic a při obrovském pracovním nasazení nemohou myslet na takové malichernosti jako je zastrčit si pinďoura a zapnout za ním poklopec!

 

V tom jsem ji uviděla! Matně se lesknoucí metlu z dovozu neklidně se mrskající v prázdnotě.

 

Ne! Zvolala jsem. Proboha živého, při památce Václava Havla ne! Za tohle jsme zvonili klíči?!? Mučte mě! Palte mě cigárem! Kopejte mě! Mlaťte mě šamotovou cihlou do hlavy, ale neplácejte mě metlou na holou! Leč marně. Uhrančivý pohled mě zcela hypnotizoval. Paralyzována silou jeho osobnosti ohnula jsem se přes pracovní stůl a vyhrnula si sukénku. Metla dopadla! Bác bác a bác!

 

,, To uvidí sedinka, co dokáže metlinka ,, volal smějící se šéf a dával si pozor na rozdíl od Kirszten Baden aby rovnoměrně plácal na větší i menší polovinu mé zadničky. Jen moje slušné vychování a pevné morální zásady včetně věrnosti svému chlapci, pozorovateli ČR při Radě Evropy mi nedovolily pocítit určité byť vteřinové zalíbení.

 

Znovu se rozlétly dveře kanceláře a v nich stál další krásný muž, kterého jsem znala z obrazovky jako jednoho z předních bojovníků proti korupci. Odložil tlustou složky obsahující desítky žádostí pro sněmovnu a senát o vydání poslanců a senátorů k trestnímu stíhání.

 

Potřásl si rukou s mým šéfem a stáhl mu kalhoty. I on už měl připravenu pozlacenou metlu ze slonovinovou rukovětí..... ,, tady někdo zlobil položertem volal bojovník poti korupci.... tady bude někdo bacanej...,, a počal vyplácet mě i mého bosse. Ten se též rozplakal a uhýbal svou mužnou hýždí na kterých už se začala modrat tvořící se jelita. V divém reji po kanceláři bil nás oba ve spleti těl za křiku bolesti i rozkoše!

 

Tak uteklo moje první pracovní dopoledne. Po obědě přišli za šéfem dva poslanci a požádali nás o sado - maso. Tentokrát společně s Kirszten jsme v převleku za dominu bičovali poslance a ti vzlykajíc rozkoší lízali nám boty a také jsme na nich museli jezdit na koníčku. Kirszten si také připnula gumový pyj a oba poslance několikrát ojela. Na jejich výslovné přání jsem je přitom musela fackovat, při čemž oni přivírali oči blahem.

 

Ten den jsem také musela zůstat v kanceláři přesčas. Chvíli jsme číhali obě na chodbě a na procházející ůředníky jsme vystrkovali zadnice. Moc jsme se přitom obě nasmály. Potom mě pozvala Kirszten společně s vedoucí ůčtárny Valjou Prochorovnou na pánské WC, kde mě obě vášnivě líbaly a hlasitě onanovaly.

 

Kirszten si to potom ještě několikrát rozdala sama se sebou a opět mě plácala metlou. Těsně před mým odchodem z kanceláře přijel senátor Vokurka, který přestoupil na Islám a změnil si jméno na Mohamed Mohamedovič Mohamedov. Byl velmi milý a musela jsem mu vyprávět velmi podrobně jak chodím na velkou stranu a ukázat mu to. To ho vzrušilo. Chtěl také abych mu předvedla jak vykonávám velkou potřebu do nočníku, který si za tím účelem specielně přinesl, ale přesto, že mi slíbil 1000 Kč za každou vytlačenou šišku, nešlo to, protože jsem se několikrát pokakala při výprasku od šéfa..

 

Vážený pane premiere. Mám ráda svoji práci ale nechci být pouhým nástrojem chlípné a zvrácené rozkoše. Můj chlapec Kolja pozorovatel při Radě Evropy je velký puritán. Členové Rady Evropy mají sex povolený pouze ve tmě a jen s mírně spuštěným pyžamem a Kolja na to dbá. Nedej Bože, kdyby při sexu rozsvítil a viděl moje jelita na prdeli a desítky cucfleků od Kirszten, těžko bych to vysvětlovala. Chtěla bych sama za sebe rozhodovat kdy budu vyplácená a kdy budu vyplácet já! Nemám nic proti netradičnímu sexu, budu ráda bičovat všechny své nadřízené kteří mě o to požádají, ale nechci nosit igelitové prádlo aby si ke mě mohl poslanec za KSČ čuchat!

 

Píši vám tajně, přesto že Kirszten se mi smála a radila mi, abych za vámi zašla osobně převlečená za Červenou Karkulku a že mi ve všem vyhovíte.

 

Obdivuji vás od doby, kdy jste prosadil zákon o osvojování dětí z dětských domovů vyléčenými pedofily. Domovy se zcela vyprázdnily a poptávka převyšuje dodávku.

 

Vraťte mi důstojnost pane premiére.

 

Vaše Baci baci baci Ondrejechová

Dybova úřednice