Dobrý den, dnes je 30.05.2024 - 18:55
1. samizdatový internetový magazín v prvobytně pospolném kapitalismu a rozvinuté tržní demokracii

Ringo píše Gatesovi

( Z připravované knihy ,, GENERACE BEATLES ,, )

 

Milý Gatesi,

 

Píši ti do té garáže, kde jsi tu kravinu vymyslel ten Čipový blb Hardware - Software…….či jak se to hovado budoucnosti jmenuje. Vyměnil jsem toho tvého zmetka za krásný psací stroj ,,Mototechna,, (?) a do smrti toho nepřestanu litovat! Píši už celý rok a pořád nejsem hotovej! Teď po roce jsem se nasral a dopíšu knihu tužkou! Bitový hajzl, dělal všechno možný, aby tato kniha nebyla napsaná! Neukládal mi! Mazal celý odstavce. Zdržoval imbecilníma dotazama, zda opravdu chci to a to udělat a to přesto, že jsem ho k tomu jasně kliknutím vyzval! Přemisťoval kokot sám od sebe s pilnosti celé kapitoly z jednoho dokumentu do druhého dokumentu, aniž bych ho o to požádal. Hodně slov odmítal napsat! Samovolně mi měnil velikost písma! Když jsem něco házel do koše, vždycky k tomu něco přihodil dle vlastního výběru. Neumí česky! Nezná třeba slovo chlapík a nabízí mi ze své imbecilní elektronické paměti slovo chlapíček! Když má blbou náladu, což má téměř pořád, vezme nějaký odstavec a seřadí ho do tabulky, nebo formy básničky. Když to chci vrátit, neposlechne a nedovolí mi, abych to zamodřil. Ignoruje moje delete! Když chci něco smazat, musím vypnout celý počítač a když ho znovu zapnu, stejně to tam zase je! Ze všech rohů pořád něco vyjíždí a nabízí mi různé služby, které nechci! Microsoft ( čert vás vem technokrati slabomyslný) mi jako bolestné dal zadarmo antivirovou ochranu, ale nechci, aby mi každou chvíli vyjížděla z rohu do psané povídky s chlubením, co všechno ochránila, vyčísloval to a zdržovala mě restartováním!

 

Nemá popsanou klávesu KURZOR a tak pořád musím volat Hernádymu, která to je? Svým odporným chování slaboproudého inženýra mě nutí znovu a znovu přivolávat Hernadyho ke vzdálené pomoci, takže nešťastný Robert je více v mém hovadu, než ve svém hovadu. ( Podezírám Hernadyho, že když je u mě na vzdálené pomoci, ( což je třikrát denně i více ) tak než odejde, čte si tajně o prcání z mých dosud nepublikovaných povídek!)

 

Teď mi třeba přesto že ví, že spolu začínáme psát knihu, oznamuje ( Čipový zmrd! Né Robert!) takovouhle píčovinu….. ,, kliknutím na tlačítko Lupa najdete příkazy pro vyhledávání objektů, například obrázků, tabulek, rovnic nebo komentářů ,, ( Nejde to zmizet a čeká! )

 

NASRAT!

 

P.S. Dnes byl u mě Hernady na vzdálené pomoci, protože jsem nemohl najít ,, zavináč ,,. Opravdu ho tam mám a Robert ho našel, ale nezlobte, se normální člověk nemůže přijít na to že to je – alt gr a V!!! Proč zrovna V???? ! Opravdu jste si vy softwaroví a hardwaroví blbouni mysleli, že se zákaznice prostá žena z lidu, obrátí na manžela a řekne…,, táto, tady není zavináč, co mám dělat? A on jí odpoví….já taky nevím, ale Jiřinko, zkus třeba alt gr a V!

 

P.S.P.S. Omlouvám se. To tlačítko tu je. V druhé řadě odshora na 4 místě zleva! Kurva! Mrcha malá plastová čtverhranná. Ale je v levém rohu nahoře a normální člověk umí klikat jenom spodní řádku!!! Jsem odsouzenej k alt gr a V! Job vašu techníckuju mať!

 

Vážený pane Gatesi! Přestaňte dělat kraviny, odložte pájku, Avomet a voltmetr a běžte domů hlídat starou. ( Novotný tvrdí, že jí viděl s mladým Kalašnikovem. To je u mě vynálezce! A prodal toho po celém světě víc než vy! Jestli o tom máte pochybnosti vemte si ten svůj vercajk a rozdejte si to s ním! Uvidíte v čem je opravdový technický pokrok!