Dobrý den, dnes je 30.05.2024 - 18:47
1. samizdatový internetový magazín v prvobytně pospolném kapitalismu a rozvinuté tržní demokracii

Olympijské hry

NA OLYMPIJSKÉ HRY POJEDOU KLAUS, FIALA, KUBA,VONDRA….NEČAS nejspíš ne! (Novinky.cz 10.7.2012)

Olympijský svět strnul v šoku! Takhle silný team nevysílá do Londýna žádná země. Prezident Klaus je už nyní označován za jasného vítěze tenisového turnaje a to navzdory tomu že nechodí do kolen, nehraje míč před sebou, krčí loket a při servisu nedělá osmičku. Má smrtící backhand řekl Kodeš, který s naším prezidentem už půl roku trénuje na hradě v Jelením příkopu. Na síti nečekaně kopcuje, což z něj dělá prakticky nepřemožitelného. Navíc hraje raketou Sojuz kterou mu daroval Putin, za mlčení, když mu náš prezident nadělil v Kremlu dva kanáry! (6:0 6:0) Olympiádu vnímáme jako významný marketingový atribut pro český byznys (Právo) řekl ministr průmyslu a obchodu Martin Kuba proto poběžím Maraton, abych na dlouhé trati měl dost času a mohl rozhazovat reklamní letáky s nabídkou našich předních firem.

 

Ministr školství a tělovýchovy Petr Fiala poběží štafetu. Olympijský výbor udělil Čechům výjimku a Fialova družstvo si místo kolíku bude předávat vysvědčení Státních maturit. Londýn má pro Čechy slabost, protože ministr Vondra bude házet v soutěži oštěpařů krabicí z vínem což je neobvyklé ale jak řekl předseda Olympijského výboru…cituji…,, Češi jsou na to zvyklí a své krabice si nenechají vzít!

 

Ministr Vondra nabídl českému teamu dopravu armádním letadlem CASA, ale letadlo by je všechny čtyři neuneslo, navíc letiště v Londýně z bezpečnostních důvodů odmítlo letadlo přijmout, tak nakonec pojedou naši Olympionici Pandurem.

 

Premiér Nečas se pečlivě připravoval na řecko-římský zápas, ale když ředitel káznice v Mírově odmítl uvolnit na hry Kájínka, který premiéra na zápas připravoval, svoji účast na znamení solidarity se svým trenérem odřekl. Pojedeme s rodinou na chatu k mé přítelkyni Lence Bradáčové, řekl nám s úsměvem, ale dívat se určitě budeme a u kafe mezi řečí i nějakýho dalšího zloděje odhalíme!

 

Fišer, Švejnar a Bobošíková obeslali běh na 100 metrů, ale když se dozvěděli, že poběží Miloš Zeman svoji účast odvolali.