Dobrý den, dnes je 25.04.2024 - 11:53
1. samizdatový internetový magazín v prvobytně pospolném kapitalismu a rozvinuté tržní demokracii

NOVÝ ÚŘAD! HURÁ!!!

Největší obtíž státní správy, je nehospodárné zacházení s penězi. ( Ptám se, kdo pracuje ve státní správě blbci?) To by měl od roku 2014 vyřešit nový Úřad pro veřejné investování – soustředění agendy do rukou odborníků. Ptám se, kde je najednou vezmete, když jejich kolegové hlupáci jsou už ve státní správě?) Chybí ekonomická kontrola u veřejných zakázek…(Ptám se, jak to tedy děláte státní úředníci????…Š+G …nehodnému žákovi svěřil bych peníze a poslal bych ho někam s nimi! Pokud se vrátil, Makarenko určitě kontroloval, kolik mu vrací…! Ne rozdíl od Čechů nebyl úplně blbej!)

 

Radujeme se z toho, že vláda důsledně plní předvolební slib, zmenšení a zeštíhlení státního byrokratického aparátu…?!?! Nebo, že by nám už dorostli naši synkové a dcerky stejně dobří hospodáři v zacházení s penězi jako jejich rodiče ve státní správě, nevíme kam s nimi a je třeba je někam umístit, kde se nepracuje a nic nekontroluje??? Raduj se blbče voliči!

 

Rozpočet úřadu má činit 305 milionů ( 2014 – 305 milionů milionů… 2015 - 400 milionů????… 2016 – 450 milionů???….doplňte si sami…) Zaměstná 75 pracovníků opravdových odborníků ( na rozdíl od těch ve státní správě) ( Kde se vzali, tu se vzali a proč je radši nedáme místo těch úředníků ve státní správě, kteří neumějí dobře hospodařit???)

 

A znovu….2014 – 75!!! 2015 – 110??? 2016 – 214??? …doplňte si sami. Průměrný plat 27 600 Kč ???? Plus vysoké premie, za skvělé hospodaření s našimi penězi…plus jízdné, sedné, cestovné, stočné, bolestné, kolekce na vánoce a 10/11/12/13/ a 14 plat a lístky na obědy! Nejvyšší ze schopných bude mít 150 000 Kč a náhrady tj. vše co dostanou jeho schopní lidé plus… náhradu za to, že musí do kanceláře a né na golf ( stejně tam zdrhne) náhradu za to, že ho bolí hlava, náhradu za psychickou újmu způsobenou každoročním vyšetřování protikorupční policie a náhradu za to že bude držet hubu! Prognostickou tabulku stoupající mzdy hospodárného úředníka si sestavte podle mého vzoru sami. Pozor – náhrady rostou rychleji, ukryty v mlze nesrozumitelnosti. Kupředu za plnění volebního programu! Kupředu za neodhalení ničeho a nepotrestání nikoho!

 

AŤ ŽIJE MINISTERSTVO PRO MÍSTNÍ ROZVOJ! NELITUJME PROSTŘEDKŮ PRO NOVÉ SCHOPNÉ ÚŘEDNÍKY!