Dobrý den, dnes je 06.06.2023 - 21:46
1. samizdatový internetový magazín v prvobytně pospolném kapitalismu a rozvinuté tržní demokracii

Ruský týden - Béďa šuká za prachy!

Naše průvodkyně Valja je asi čtyřicátnice. To je věk, kdy si většina žen uvědomí, že to taky jednou skončí a přestává být po erotické stránce upejpavá. Váží si každého večera ve zbývajícím životě, pevně rozhodnuta už žádný nepromarnit.


Normální ženská (rozuměj každá, která není frigidní, lesbická nebo kurva) do 25 let svého věku je k mání pouze, když se zamiluje. Fakt je, že některé na to stačí dvě hodiny! Od 25 do 35 jí musí být dotyčný sympatický a kategorie 35 až 50 se ptá už jen, jestli nemáš nějakou nemoc. Jak je to výše, nemohu sloužit.

Valja považovala za samozřejmé, že zdraví kluci na šestidenním zájezdu nepohrdnou takovým, v jejích letech už dokonalým, servisem. Při tom se samozřejmě nechtěla zahazovat s řadovými hudebníky. Podle jejích představ jsme byli partneři Jirka a já, tedy kontakty mezi vedením. Silně nám to připomínalo odstup důstojnického sboru od řadových vojáků v Rudé armádě.

Ne, že bychom její nabídku nevítali, ale Valja se nám nelíbila, a tak jsme nevěděli, co s tím.

Na začátku turné, když nebohá Valja promarnila dva večery svého života bez sexu, nám bylo jasné, že s tím musíme něco udělat.

Zavolali jsme proto Béďu, o kterém jsme věděli, že není náročný na ženy, jako my s Jirkou.

„Béďo,“ povídám mu. „Máme pro tebe se Schelingerem výtečný kšeft. Můžeš si přivydělat slušné peníze. Když se zamiluješ do Valji a vezmeš to za nás, budeme ti službu platit s Jirkou oba rovným dílem.“

To se Béďovi líbilo a ochotně souhlasil. Hned chtěl sestavit seznam úkolů a stanovit, kolik a co za to.

To se nám s Jirkou nelíbilo a namítali jsme, že Béďa může podvádět a účtovat nám výkony, které by neprováděl, a my, protože nemáme kontrolu a Valji se ptát nemůžeme, s tím nehodláme souhlasit.

Nakonec jsme dohodli šest rublů za noc, ať již dojde ke konzumaci vztahu či nikoli. Prostě jak za Béďou zapadnou dveře Valjina pokoje po 11. hodině večer, má Béďa nárok na honorář.

K výplatě dojde na konci zájezdu.

Béďa se nabízel, že by si přivydělával i během dne a že by nám dal slevu, ale to jsme odmítli se slovy, že chceme Valje vyhovět, ale ne ji rozmazlovat, tak pouze jako amatérskou nehonorovanou činnost.

I když jsme už detaily později rozebírali, bylo patrné, že Valja dokáže v noci našich šest rublů tak dokonale využít, že Béďa neměl na amatérskou činnost ani pomyšlení a dne využíval k regeneraci organismu.