Dobrý den, dnes je 19.01.2021 - 05:56
1. samizdatový internetový magazín v prvobytně pospolném kapitalismu a rozvinuté tržní demokracii

Tři hudebníci na golfu

Tři hudebníci na golfu - Tři hudebníci na golfu

Tři hudebníci na golfu

 

Imaginární turnaj slavných postav malířských pláten "REMBRANDT CUP" pořádá Peggy Guggenheimová každý přestupný rok u nás v Kocourkově. Na obraze vidíme družstvo Picassových hudebníků, které skončilo na turnaji třetí, vyhrálo cenu diváků a cenu DPH za nejkrásnější golfový oblek.

Zprava stojící Kašpar, F. Veselý a Baltazar. Turnaj je dotován v rublech. První cenu 680 000 000 rublů (110 EU) vyhrálo družstvo Maroldova "Panoráma bitvy u Lipan" ve složení Kněz Koranda, Jan Roháč z Dubé a Prokop Holý. Hned za nimi na druhém místě těsným rozdílem se umístilo družstvo z Rembrandtovy "Noční hlídky" M. V. Basten, Niestelroy a Cruif.

Slavné postavy malířských pláten milují golf, sdělila nám prezidentka turnaje Ing. Kunigunda Smutná, a jejich účast je ukázková. Výjimečně vylučujeme hráče během turnaje, jako tomu bylo v minulém ročníku, kdy bylo diskvalifikováno družstvo "Bratrstvo kočičí pracky" malíře Čermáka, doplnila naše informace zástupkyně hlavního sponzora Prcguma a. s. slečna Žlabava Vladimírovna Frigidská.

Výtěžek turnaje je určen na nákup vepřových konzerv pro mírumilovné muslimy v Sarajevu a hovězí maso pro hladovějící Indy.

 
Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR