Dobrý den, dnes je 13.04.2021 - 03:03
1. samizdatový internetový magazín v prvobytně pospolném kapitalismu a rozvinuté tržní demokracii

Děti ubližují zvířátkům

Děti ubližují zvířátkům - Děti ubližují zvířátkům

Děti ubližují zvířátkům

 

O polední přestávce smějí děti základní školy "Nelsona Mandely" na školní pozemek za zvířátky, chovanými tam pro jejich potěšení a seznámení s přírodou. Je to odměna za vynikající studijní výsledky a mimoškolní aktivitu. Většina dětí vyjmenovala bezchybně jména všech europoslanců a členů rady Evropy, mnozí z nejpilnějších doložili korespondenci s vojáky IFOR a mírumilovnými muslimy z  Kosova.

Podle směrnice EU (246 B/564) smějí děti zvířátka mučit a zabíjet, aby se v  nich včas probudil soucit s týranými a poučily se ze svého chybného chování.

Brusel stanovil kvóty pro zvířátka dovážená dětem k zábavě a poučení z  Bruselských skladů zvěře a hmyzu, na což velmi přísně dohlíží 965 členná komise zřízená z příbuzných úředníků s platy a prémiemi europoslanců.

Pro letošní rok platí hájení pro tchoře (směrnice 8498 C/273), protože smrdí jako předseda komise EU pro tuřín, díry v ementálu a dýně, dále skunka - páchne jako většina členek výboru EU pro boj proti rasismu, a brouka Hovnivála, který je téměř na pokraji vyhubení a je oblíbeným broukem členů komise pro výstavbu mešit ve východní Evropě.

Nejsme kruté říkají děti, nezabíjíme zvířátka pro kožešiny, paroží, nebo na lékařské výzkumy! Chceme jen, aby lidé viděli, jak je to ošklivé a nedělali to!

Když je potom házíme do společné jámy, pláčeme a líbáme jejich usekaný nožičky a hlavičky! (I ručičky!) Potom píšeme společně panu exprezidentu Havlovi a  děkujeme mu za moudrou podporu humanitárního bombardování zlého Srbska.

Nechť dlouho žije a vzkvétá nerozborné přátelství mezi katolickou církví - muslimy - Hamásem a Mosadem!

P.S.: Nemohl jsem si vzpomenout, zda mají selátka divočáka pruhy nebo tečky, proto jsou na obraze obojí. Mutaci zbarvení selátek způsobuje záření kolektorů větrných elektráren a globální oteplování na Sahaře.