Dobrý den, dnes je 13.04.2021 - 04:25
1. samizdatový internetový magazín v prvobytně pospolném kapitalismu a rozvinuté tržní demokracii

Děda Mráz krade

Děda Mráz krade - Děda Mráz krade

Děda Mráz krade

 

Po vítězství "Něžné revoluce" ve strachu před trestem ukrýval se dědoušek v  Brdských lesích. Když viděl, jak do Čech bezostyšně vtrhli Noel se Santa Clausem (stejně jako před lety on) a beztrestně zde řádí i se svojí sobí imperialistickou soldateskou, přihlásil se na BIS.

 

Přes protesty prezidenta Havla byl dědoušek mučen (bylo mu stále dokola hráno poslední CD Olympiku) a když slyšel Petra Jandu, vyzradil české kontrarozvědce, proč nosí dárky až na Nový rok!

 

Děda(cituji): ...zatím co Jéžíšek už nosí v Čechách dárky, válím se ožralý někde v tajze. Když mě najdou, nalejou do mě silný kafe a jedu fasovat dárky do Moskvy. Musím spěchat, než je státní úředníci rozkradou. Trvá mi to dlouho, protože ruští sobi z Ťumenské oblasti jsou už také opilí. Cestou se znovu ožeru a ve frontě na dárky se dorazím! Když už jsou balíčky na saních, stavím se na skok u Ivánka a Nastěnky, kteří jsou od časného rána oba nametený jako dogy a tam to s nimi ještě přikrmím. (Nastěnku chci za ženu!)

 

A tak jsem rád, když to stihnu na Nový rok. Loni jsem se ještě stavil u  Jagušky na KGB a tak jsem se s ní zlískal, že nebohé ruské děti tančily chorovod pod jólkou a jedli Chalvu až 6. června. Mám štěstí, že děti jsou většinou již též opilé dětskou vodkou a neuvědomují si to. (Konec citátu.)

 

V současnosti se děda Mráz ukrývá mezi ruskou komunitou v Karlových Varech. Na obraze je zachycen bezpečnostním kamerovým systémem "Dzeržinskij".