Dobrý den, dnes je 05.03.2024 - 14:00
1. samizdatový internetový magazín v prvobytně pospolném kapitalismu a rozvinuté tržní demokracii

CZECH OPEN 2

 -


CZECH OPEN 2 
RV 12 - P 2000

Stav zápasu je nerozhodný 3:3 a Hloupý Honza jde na síť, chystaje se Lucifera EU ukvapeně vyběhnuvšího přehodit. Hloupý Honza kouří červenou Pall Mall bez filtru nejlepší cigáro na světě a dává českým poslancům najevo, že si můžou políbit prdel! V ranečku má hovna, která chce po zápase hodit před kancléřstvím baby Angely, mámy Evropy.

 

Lucifer EU eurokomisař, iniciátor úsporných žárovek a povinných kvót uprchlíků při hře přemýšlí, jak by občanům EU a zvláště Čechům ublížil. Společnost přátel RV 12 - P 2000 dotuje turnaj řeckými dluhopisy. Čestnými hosty jsou legendární Martina Navrátilová, (nevzpomínám si na nic, co by několikrát za sebou nevyhrála!) dále moje sousedka na Jílovišti Wimbledonská finalistka Mandlíková a dlouhonohá Helenka Suková.

 

Svaz milovníků DPH delegoval na turnaj skvělého hráče Hřebce, (též vynikajícího fotbalistu) manžela sestry Andrei Čunderlíkové, nezapomenutelného Kordu a Pálu, geniálního Ivana Lendla a Wimbledonskou vítězku velikou slávistku Kvitovou, která hraje pro potěšení oka a srdce a jebe sportovní slávu - polní trávu.

 

Lucifer - Eurokomisař EU nechodí na síť, nehraje míč před sebou, krčí loket, nechodí do kolen a při odpálení heká jako kokot!