Dobrý den, dnes je 25.06.2024 - 10:12
1. samizdatový internetový magazín v prvobytně pospolném kapitalismu a rozvinuté tržní demokracii

Aviatici

Aviatici - Aviatici

Aviatici

 

BODN - Bruselské oddělení dobrých nápadů EU (rušení cukrovarů/vybíjení prasat a hovězího dobytka / omezení pěstovat v Čechách brambory / nařízené zakulacení banánů / nahrazení žita a pšenice řepkou olejnou / prosazování europiva... a mnoho dalších skvělých a prospěšných nápadů...) nařídilo v rámci celoevropských úspor, využití použitých prezervativů.

 

V EU se hodně prcá, zvlášť v Bruselu v arabské čtvrti řekl novinářům socialistický europoslanec Mohamed Ašrávia. Prcgumy se jen tak povalují na ulici a nedají se recyklovat. Jejich kvalita a pevnost (Gumárny Půchov) je tak vynikající, že naplněni héliem unesou i gondolu se dvěma aviatiky.

 

Europoslanci z výboru také hned nařídili povinné kvóty odběru použitých kondomů, pro všechny státy EU. Zatím co zlobiví slováci kvóty razantně odmítli, (Na kokot netreba volajaká guma) Sobotka osobně pro prcgumy letěl vládním speciálem.

 

Česká Aviatická společnost (dříve Svazarm) byla nadšena a první na Kozákově letěl sám premier. Je to nádhera prohlásil Sobotka. Prcguma je menší než balon a je tudíž lepší výhled. Akorát se musí před vzlétnutím vyprázdnit, poučil aviatiky a vyčesával si z uleptaných vlasů sperma.

 
Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR