Dobrý den, dnes je 25.06.2024 - 09:51
1. samizdatový internetový magazín v prvobytně pospolném kapitalismu a rozvinuté tržní demokracii

Adam a Eda

Adam a Eda - Adam a Eda

Adam a Eda

 

Partneři ve spokojeném registrovaném svazku. Adam je blbej jak dlabaný necky, ale je enormně utvářen, což mu zajišťuje poměrně šťastný a bezstarostný život. Eda je naopak nesmírně inteligentní, vzdělaný a chytrý Ing. Prof. Dr. Csc odborník na kvantovou fyziku. (Umí převádět na společného jmenovatele a  odstraňovat závorku!)

 

Eda se denně budí v noci s pláčem a když ho Adam uklidňuje a ukazuje mu jeho červené diplomy na zdi, naříká Eda: "Za to si hovno koupím!" "Doprdele s  chytrostí a kvantovou fyzikou!" "Já chci pořádnýho macka!"

 

Příroda chtěla původně i Edu podarovat mackem, ale genetická chyba v řetězci DNA způsobila, že se velikost místo do macka vrazila Edovi do levého chodidla - viz obraz.

 

Edova nadměrně velká erotická ústa nejsou způsobena používáním, t.j. vytaháním, ale už se s nimi narodil. Velikost Edových úst vyrovnává handicap z Adamova obra a zajišťuje oběma buznám harmonické soužití.

 

Adamův dar má také stinné stránky, ale není jich mnoho. Když je Adam opilý a  obr mu na WC vyklouzne z ruky, tak rozbije mušli napadrť a močení se prodražuje!

 

Adam má také zakázaný přístup na homonudistickou pláž, aby nedráždil ostatní a  přítomní neměli při pohledu na něj pocit, že jsou mrzáci a odcházeli domů naplněni křivdou křivdy a ponížením!

 

(Když jsem Adama maloval, taky jsem mu záviděl! Hajzlovi hloupýmu! Ringo)

 
Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR