Dobrý den, dnes je 13.04.2021 - 03:40
1. samizdatový internetový magazín v prvobytně pospolném kapitalismu a rozvinuté tržní demokracii

Ringo za všechny, všichni za Ringa! - Julča Žaludová

Ve třídě byla nerozlučná dvojice milenců. On a ona. Nehnuli se od sebe, jakmile to bylo jen trochu možný, tak se líbali, objímali. Všichni jim záviděli jejich velikou, opravdovou lásku. Trvalo to celý studium na gymnáziu a v létě, jeli na brigádu, na pomoc družstevním rolníkům, tuším sušit sena někam na venkov. Jeli všichni, a samozřejmě i spolužáci - milenci, náš Romeo s Julií. Musím podotknout, že byli z jedné třídy, dokonce seděli celý gympl vedle sebe v lavici, držíce se neustále za ruce. No a tam, jednoho krásnýho dne náš Romeo – říkejme mu tak, se zatoužil, líbat se svojí Julií. Chtěl, ale neviděl ji,….. tak šel hledat na louku za ubikacemi, zda netrhá pro něho luční kvítí a co vidí….ona tam souložila s chlapem, kterej tam na tom statku dojil kozy a vyvážel hovna. Určitě to byl někdo takovejhle. Romeo je samozřejmě vyrušil, a plačíc utíkal zpátky ke své třídě, tam to v slzách spolužákům vše řekl a rázně ukončil vztah s Julií!

 

Julie přišla celá zhroucená, velmi usedavě plakala, nicméně Vilík byl tvrdý a neodpustil jí. A vztah byl ukončen!!

 

No jo, ale byli na té brigádě tři neděle,….. denně za ním chodila děvčata, její kamarádky, že ona pláče…. a jen pláče, že mu to chce vysvětlit,…. že se strašně trápí a uvažuje o tom, že si vezme život. A že bez svého Romea nemůže a nechce žít. Ztratila smysl svého života, a že by to ,,nedorozumění,, ráda vysvětlila.

 

Protože ji zhrzený a zrazený Romeo stále nesmírně miloval, trápil se, neskutečně trpěl tou zradou a neuměl si také představit, co bude dál?!? A protože tolik toužil mít ji zpátky Julii sladkou milovanou, byl ochoten ke všemu! Upsat se ďáblu! V hloubi duše věřil bláhový chlapec, že snad existuje nějaký vysvětlení. Něco se přeci musí stát a slunce zase vyjde nad Agorou!

 

(Na to, když vám někdo rajtuje na děvčeti, aniž by mu kroutil ruku, jaký asi pro to může bejt vysvětlení???)

 

( Autor (já!) zdílí s Romeem touhu mít děvče zpátky, na rozdíl od něho však ale pouze proto, aby jí ponořil po krk do jámy s hovnama!)

 

Teď napíšu něco neskutečnýho! Sledujte hoši, jaký jsme kreténi! ( Doprdele se Testosteronem!)

 

Ona si připravila krásnou výmluvu, božské vysvětlení! Mimochodem velmi tím u mě stouplo to děvče v ceně. Řekla mu, že ten jejich vztah,… ten s Romeem, to je ten pravý, a skutečný milostný vztah.

 

Vysvětlení je jasné a velmi prosté! Ten dojič koz a vynašeč hoven, nebo kdo to byl, v ní nebyl celej! Tedy jeho mohutný dojičský pyj se nevnořil celý do její věrné pochvy! To by nikdy nedovolila! To by svému Romeovi neudělala! To né! To nikdy! Taková ona přeci není! Že ho tam nepustila celýho, že tam byla jenom špička dojičova pyje, pouze žalud. Na kraji! Nic víc!

 

Kdežto její Romeo, její všechno, když ji šukal, jí ho tam vždycky strčil celej, až po kuličky. A to je přeci ten pravý vztah! Tamten pcháá…. vyvažeč hoven….ten si může s tím svým nezastrčeným žaludem něco vytřít. Ostatně se jí nesmírně hnusí! Odporný tvor! Už ho nechce nikdy vidět!

 

A nešťastný Romeo to uznal. Uznal, jako uspokojivé vysvětlení. Odpustil děvčeti, vrátili se k sobě milenci k radosti celé třídy a školy a žili šťastně až do smrti. Pavel bohužel neví, kdy ji chytil znova s někým, kdo tam byl také pouze na krajíčku, žaloudkem – nic víc a nic hlouběji…k čemuž zákonitě muselo znovu dojít. Už nevíme, jaký další důvod byl pro druhé, třetí, čtvrté a páté odpuštění. Možná, že se jí začalo říkat ,,JULČA ŽALUDOVÁ!,,

 

Taky píšu o tom, co vlastně opravdu imponuje krásnejm ženskejm. Vždycky se ptám, když vidím krásný děvče s nějakou „zrůdou“, v čem to je. A taky se na to vždycky vyptávám těch děvčat, když se k nim dostanu blíž. Manželství s nádhernou ženou je vysvětleno tím, že on, ne příliš hezký muž, si ji vzal. Zatímco všichni ostatní byli z Kouřimi, Hulína, ale nikdo z Berouna. Takže proto, za tuhle cenu, za cenu uzavřeného manželství má ten dotyčnej po svém boku krásku. ( Ano! Čtete dobře…napsal jsem po svém boku! Pod sebou už jí mají mimo něho velmi často i jiní – trudný světa běh!)

 

Samozřejmě pokud není čestná jako Julča a nepouští do sebe jenom žaluda, což jak nám Julča vysvětlila neplatí jako soulož!

 

Samozřejmě co je pro česká děvčata nesmírně důležité, čím je někdo snědší, tím má větší úspěch. ( Vrcholem je černá barva a odulé rty!)

 

Všechna děvčata posuzují muže hlavně podle toho, jaká s ním je legrace. Jako kdyby legrace byla smysl života.

 

,,Já jsem se nasmála!,, ,,To jsem se zase nasmála!,, ,,S ním já se furt směju,,. To je prostě idol. Snědý a legrace. Krása. To jsou hodnoty do života!

 

Do prdele s váma holky!