Dobrý den, dnes je 26.02.2021 - 22:23
1. samizdatový internetový magazín v prvobytně pospolném kapitalismu a rozvinuté tržní demokracii

Spravedlnost

Spravedlnost - Spravedlnost

Spravedlnost

 

Mladá - krásná, usmívající se blondýna hledí na svět společnosti, kde pravda a láska zvítězila nad lží a nenávistí. Její přenádherná postava mánesovského typu - ideál pro horňáky i dolňáky drží pevná prsa (4-5 dle stupně ovulace), s velkými bradavkami.

Nemá lesbické sklony a nikdy se nezhyzdí sestřihem! Je velmi zámožná - nekrade a nelze ji zkorumpovat! Váží spravedlivě a nestraní nikomu s politického spektra. (Je mírně kryptomonarchistická.) Meč spravedlnosti (zn. Kolben/Daněk Steel Company) stíná hlavy lotrů všeho druhu a nezastaví ho ani imunita poslanecké sněmovny a diplomatického sboru. Nenávidí české a moravské fotbalové rozhodčí!

Picasovská holubice míru drží ji nad hlavou heslo tatíčka Masaryka. Po pravici má sovu - symbol moudrosti a čápa symbol plodnosti. Ve světě spravedlivých se dost šuká a rodí se pouze ušlechtilí lidé!

Tři zajíčci - Kašpar, Melichar a Baltazar hledí na ni s důvěrou a dalmatinec Sultánatyrl prosí za Kájínka nerozkopaná muchomůrka svědčí o kázni návštěvníků lesa.

Žluté - hebounké, čerstvě vylíhnuté kachňátko je připraveno zaskočit za toaletní papír!

Říp a Rábí hovoří o dávné slávě vlasti.

 
Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR