Dobrý den, dnes je 22.07.2024 - 04:44
1. samizdatový internetový magazín v prvobytně pospolném kapitalismu a rozvinuté tržní demokracii

Nuda Golf Course

Nuda Golf Course - Nuda Golf Course

Nuda Golf Course

 

Otevření prvního nudistického golfového hřiště v Čechách vyvolalo lavinu nadšení u všech hráčů vyznávající a aplikující nudismus při každé možné příležitosti. Každá jamka má svoji hostesku a každá hosteska svoji jamku! Děvčata jsou velmi pečlivě vybírána vedením klubu a jsou velmi vyspělá. Každá jamka minimálně č. 4! Menší prsa špičkový golfisté na hřišti nechtějí! Každá z uchazeček musí složit poměrně snadné ústní zkoušky (zkoušky skládá pouze s hráčem, doprovod platí ústní zkoušky extra!)

Děvčata jsou golfem nadšena a nezřídka dochází k zamilování a sňatku golfisty se svojí jamkou. Hráči hrají s citem, láskou a všichni kvaltují přes hřiště aby už mohli patovat! I mistři golfu dělají na greenu úmyslné chyby, aby na něm mohli setrvat co nejdéle.

Oblíbená činnost je hledání zatoulaného míčku - v které z jamek asi je? Kampak se nám schoval - mrška jeden! První český NUDA GOLF COURSE není mezi manželkami hráčů příliš oblíben. Na účast ke hře je čekací doba šest měsíců. Heslem hřiště je "Není důležité vyhrát, ale podívat se!"

Homosexuální golfisté se pokusili vybudovat podobný areál, ale narazili na technické potíže. Pokud nemá muž - hostesek erekci, pindík se volně povaluje na greenu a brání volnému pohybu míčku, což u děvčat nepřipadá v úvahu. Často také skončí pindík v jamce a míček už se do ní nevejde!

 
Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR