Dobrý den, dnes je 22.07.2024 - 03:11
1. samizdatový internetový magazín v prvobytně pospolném kapitalismu a rozvinuté tržní demokracii

Nešukejte v lese, když tam nejste sami!

Nešukejte v lese, když tam nejste sami! - Nešukejte v lese, když tam nejste sami!

Nešukejte v lese, když tam nejste sami!

 

Česká občanka Jelena Vladimírovna Mrvochlévskaja z Karlových varů se sešla na Růžovém paloučku se svým snoubencem, vysokým a významným úředníkem EU v Bruselu, Francouzem Mohamedem Ali Trezeguetem.

(Ali, veliký odborník a znalec zemědělství, omezil pěstování brambor v České republice a přesunul ho na Island, prosadil pro Čechy zákaz pěstování řepy cukrovky, kterou přidělil Skotsku, rozhodl o velikosti děr v ementálském sýru, zahnutosti banánů a prosazuje zákaz výroby piva v zemích, kde to není tradicí - v Čechách a Bavorsku.)

Mrvochlévskaja, která je nevěrná svému manželovi Suchovo-Kobylinu juniorovi, slíbila Alimu nestandardní sex zato, když v Bruselu prosadí zákaz nezdravého jídla "knedlo vepřo zelo" a nahradí knedlíky "pirožkama", vepřo "pelmeňema" a zelo "chalvou". Vladimírovna, která provozuje ve Varech českou tradiční lidovou jídelnu "Brežněvovi pamlsky", si od nově vytvořené pochoutky hodně slibuje.

Jelena je v sexu dobrá a ráda by ukázala Trezeguetovi více, ale Ali trvá na Bruselem schválené verzi prcání pro Čechy a Slováky - žena na zádech s vyplazeným jazykem (na počest Rady Evropy), muž v tradiční poloze se vztyčenou pravou nohou do výše - symbol boje proti rasismu na fotbalových stadionech!

Europrcačka je tak vzrušila, že si nevšimli jelena, vycvičeného českými vlastenci z podzemní organizace "Jan Žižka" k tomu, aby vrážel své paroží evropským ůředníkům do prdele, všude kde na ně natrefí! Předejde ho však rozzuřený pytlák Říha (není na obraze, ale vzápětí vstoupí zprava), který ustřelí Alimu ohanbí za jeho návrh přemístit pytláctví do Irska!

Říhu zatkly jednotky IFOR a umístily ho do společné cely s Karadžičem na uvolněný kavalec po Miloševičovi.

Ani Jelena nebyla ušetřena nepříjemnostem. Při sexu se svým manželem nemohl Suchovo-Kobylin pochopit, kde se vzaly v pochvě jeho ženy broky v tak velkém množství?!? (Spadly do ní z ustřeleného Mohamedova piňďoura.) Jelena mu nalhala že jsou to tzv. "sultánovy kuličky" pro zvýšení rozkoše. Kobylinovi ve společnosti vadilo, že jeho žena při chůzi rachtá, a donutil jí, aby je vysypala.

 
Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR