Dobrý den, dnes je 22.07.2024 - 04:26
1. samizdatový internetový magazín v prvobytně pospolném kapitalismu a rozvinuté tržní demokracii

Nespravedlnost

Nespravedlnost - Nespravedlnost

Nespravedlnost

 

Stará - hnusná, nasraná blondýna hledí na svět tržní ekonomiky, DPH, finančního úřadu, pozitivní diskriminace a lidských práv a svobod. Nemá pas, všude na těle špeky a podvěšenou prdel.

Nemá vůbec žádný kozy!!! (Ani mírné hrbolky). Prsní bradavky zapuštěny do chlupaté hrudi.

Při netradičním sexu přišla o dva prsty, a pravou nohu. Levá je postižena. (T.zv. Čertovým kopytem).

Lesba a pod blond parukou má krátký sestřih. (A la Buchenwald.) Je velmi zámožná, přesto děsně krade a prodává rozsudky. Váží kdo jak platí a dle rozmaru.

Když má menstruaci, je to samé doživotí! Je členkou fan clubu EU, čestnou členkou KSČ a Všesvazového Leninského Komsomolu. (Počétnaja gramóta). Schvaluje bombardování Srbů! Nenávidí Slávii a je členkou komise rozhodčích. Meč nespravedlnosti - (zn. Nová huť Klementa Gottwalda) je otupený trestáním nevinných a jak s ním mlátí ombudsmana.

Picassova holubice vyválená v hovnech drží jí nad hlavou fragment masarykovského hesla z hrubkou. Po pravici má sovu toho času na zdravotní dovolené a zapíchnuté prasátko symbol rozvedeného manželství. Štír i had hledí na ni s láskou. Chcíplé ryby jsou symbolem náboženské nesnášenlivosti. Mrtvá krysa doplňuje společnost o zabitého zrádce.

Lesy jsou v prdeli, oteplování domestikovalo kaktusy a soudruh Dimitrov po úspěšném požáru říšského sněmu zapálil kapličku na Řípu.

V člověku vidím proti sobě stát, tu dvojí bytost - dvojí majestát! Běda, když převládne ten horší z nich! (W. Shakespeare)

 
Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR