Dobrý den, dnes je 21.08.2018 - 15:46
1. samizdatový internetový magazín v prvobytně pospolném kapitalismu a rozvinuté tržní demokracii

Eurokoupel

Eurokoupel - Eurokoupel

Eurokoupel

 

Euroautobus vezoucí dobrovolné pracovnice Rady Evropy na družební večírek na podporu demokracie do Kosova, zastavil u Jizery ke krátkému odpočinku, který děvčata využila k osvěžující koupeli.
Dívky jsou zcela nahé, protože v EU se nikdo před nikým nestydí a všichni jako bratři a sestry skotačí v demokracii bez zábran.
Zleva dole blondýna Eva z Jevíčka provdaná za Huseina Ibrahima, nejoblíbenějšího českého zpěváka, pokukuje po ostatních děvčatech, zda si některá nezakrývá ohanbí (zlozvyk bývalé křesťanské kultury). Loja a Bezloja - černovláska a blondýna nad Evou ? mávají na zbytky českých sedláků, kteří se ukryli v kapličce na Řípu poté, co EU zakázala Čechům sekat a sušit otavy nad 10 kg na osobu. Sedláci, kteří nasekali víc, očekávají v hrůze "humanitární bombardování".
Vulva Jegorovna (blondýna otáčející se zády) hledí s pýchou na dva humanitárně vybombardované hrady. V levém se ukrýval Radovan Karadžić, v pravém Ratko Mladić.
Zrzka Helga, vnučka Wilhelma Piecka, chystá se zanotovat píseň "Brusel Brusel? über alles", kterou děvčata milují.
Ze Zarji Stěpanovny vykukuje z vody levá noha? půvabný zadek a levé prso. V místě, kde skáče ryba, má Zarja ohanbí a naivní tvor považuje Zarjin euroklitoris za larvu chrostíka a marně se ho pokouší znovu a znovu vytáhnout tlamičkou. Zarja je předsedkyně fanklubu DPH a dopisuje si s vojáky IFOR.
Zcela vpravo ze střechy autobusu skákající Granada Nováková, manželka primátora Prahy Muhameda Nováka, veze do Kosova 100 miliónů eur - dar českých penzistů a učitelů na rozvoj tradiční muslimské demokracie. Je na své poslání velmi pyšná a je fanatickou zastánkyní jednostranného vyhlášení samostatnosti Slezska, Sicílie, Korsiky, Jižního Slovenska, Baskicka, Bretaně, Jižní Adiže, Solnohradska a Sudet v rámci EU.
CHCEME RADAR PROTI SRBŮM!